اجتماعی

بررسی مشکلات و دغدغه‌های شهروندان از سوی مدیرعامل سازمان میادین

به گزارش ساختمان آنلاین: وبه نقل ازروابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، صبح امروز ؛در این بازدید مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با شهروندان تهرانی ارتباط مستقیم برقرار کرد و بعد از بازدیدی چند ساعته از میادین مختلف میوه و تره‌بار دستوراتی صادر شد. طی گفت‌وگویی که شهروندان با مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار داشتند، نزدیک به ۷۰ درصد آنان نسبت به بهداشت، کیفیت محصولات، نحوه برخورد، تکریم ارباب رجوع و… این مراکز احساس رضایت کامل داشتند و تنها تعداد کمی از شهروندان حاضر در میادین اعلام دغدغه کردند.

گفتنی است؛ فصاحت باتوجه به دغدغه‌های خود و حساسیتی که در کسب رضایت شهروندان دارد، به دغدغه شهروندان تهرانی گوش فراداد به بررسی مشکلات و دغدغه شهروندان پرداخت. وی پس از این بازدید به گفت‌وگویی با رسانه‌ها پرداخت و اظهار کرد: خط قرمز ما سلامت مردم است و در روزهای متفاوت بازدیدهایی را از میادین داشته‌ایم و تا به امروز بسیاری از ایرادات گذشته برطرف شده است.

وی افزود: بخش زیادی از مشتری‌های ما رضایت کافی نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهیم داشتند، می‌طلبد که هرچه زودتر نسبت به رفع دغدغه شهروندان عزیزمان اقدام کنیم تا رضایت این افراد بیش از گذشته جلب شود. مدیران میادین و بازارهای ما در خدمت شهروندان هستند و اگر مشکلاتی در محصولات و ارائه خدمت وجود داشت، همشهریان عزیز می‌توانند به این افراد مراجعه کنند.

فصاحت بیان کرد: کیفیت محصولات عرضه شده در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران نسبت به گذشته افزایش بسیاری داشته و ما به دنبال افزایش کیفیت بیشتر و کاهش قیمت محصولات هستیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا