اجتماعی

معاونان اجتماعی و شهرسازی، گزارشی از اقدامات در حوزه معلولان ارائه کنند

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، ناصر امانی، عضو شورا، در یکصد و دوازدهمین جلسه شورای ششم، در واکنش به گزارش مدیر کل سلامت شهرداری‌تهران همزمان با روز جهانی معلولان خطاب به رییس شورا گفت: امروز جای دو معاون از شهرداری تهران که ارتباط با بحث معلولین دارند خالی بود، یکی معاون اجتماعی و دیگری معاون شهرسازی؛ مدیرکل سلامت شهرداری تهران که در این باره صحبت کرد ما متوجه نشدیم در مورد چه حرف زد، ایشان آمار معلولان را هم اشتباه می‌گوید، می گوید ما در تهران 1 میلیون و 800 هزار معلول داریم، کل کشور 1 میلیون و 200 هزار معلول دارد، این موضوعات را باید کسی به مدیران شهرداری تذکر بدهد.
ناصر امانی اضافه کرد: عرض بنده این است که می‌بایست معاون اجتماعی و معاون شهرسازی می‌آمدند و اقدامات مدیریت شهری در حوزه معلولان را به افکار عمومی و به رسانه‌ها گزارش می کردند.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا