اجتماعی

۹/۵ کیلومتر باقی‌مانده از خط ۶ مترو تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش ساختمان آنلاین، سید جعفر تشکری هاشمی در این برنامه از ۹/۵ کیلومتر تونل و ایستگاه‌های میانی در خط شش، شامل ایستگاه‌های کارگر، بوستان لاله، میدان ولی‌عصر (عج)، شهید نجات الهی و شهدای هفتم تیر عبور کرد.

وی در این بازدید، روند پیشرفت این پروژه را بسیار خوب ارزیابی کرده و گفت: امیدواریم ۹/۵ کیلومتر باقی‌مانده از خط ۶ مترو تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی لزوم استفاده حداکثری از توان صنعت‌گران و متخصصین داخلی در تامین تجهیزات ثابت در خطوط مترو را مورد تأکید قرار داد و افزود: امید است با تخصیص بودجه مورد نیاز، هرچه سریع‌تر شاهد اتمام و بهره‌برداری از فازهای باقی‌مانده خط ۶ و سایر خطوط موجود مترو باشیم.

این گزارش می‌افزاید، ایستگاه‌های مرزداران، شهرک آزمایش و شهید رضایی از جمله ایستگاه‌های خط ۶ مترو است که در سال ۱۴۰۰ مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفتند.

گفتنی است در این برنامه علاوه بر جلال بهرامی معاون حمل و نقل، محسن هرمزی مدیرعامل مترو و رضا محمدی شهردار منطقه ۶ نیز حضور داشته و همچنین مقرر گردید ظرف هفته جاری تست گرم این مسیر انجام شود.

در این بازدید مدیران عامل و مسئولین شرکت های سایبر بین‌الملل، آهاب و مپنا، گزارشی از روند پیشرفت این پروژه را ارائه کرد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، در پایان این بازدید از روند خوب و پیشرفت بسیار مطلوب ساخت ایستگاه‌ها و تحهیزات ابراز رضایت نموده و از تلاش‌های مدیرعامل مترو و حمایت های معاون حمل و نقل و ترافیک در مسیر تکمیل پروژه خط شش مترو تقدیر و تشکر نمود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا