اجتماعی

امسال مدل ذخیره‌سازی و جمع‌آوری پسماند در پایتخت تغییر می‌کند

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان مدیریت پسماند گفت: امسال مدل ذخیره‌سازی و جمع‌آوری پسماند را در شهر تهران بعد از سالها تغییر دهیم.

به گزارش ساختمان آنلاین، حبیب پوش پارس، سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان مدیریت پسماند در گفت و گو با خبرنگار شهر اظهار کرد: سال ۱۴۰۲ به دنبال این هستیم که مدل ذخیره سازی و جمع آوری پسماند را در شهر تهران بعد از سالها تغییر دهیم. به دنبال این هستیم که با شهروندان دیالوگ مشترکی داشته باشیم و برای  فرایند اجرایی در تفکیک زباله از مبدأ، ذخیره سازی در مخازن نبش کوچه ها و نحوه جمع آوری زباله، برنامه داریم.

وی عنوان کرد: این موضوع با تایید شهردار تهران و کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران در حال پیگیری است. همچنین جلسه ای هم با سازمان بازرسی داشتیم و هماهنگی لازم انجام شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان مدیریت پسماند خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم بعد از سال ها اقدام متفاوتی را انجام دهیم که هدف آن، ارتقا کیفیت پاکیزگی در محلات است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا