اجتماعی

شورای عالی استان‌ها آماده همکاری با بنیاد مستضعفان در زمینه‌های مرتبط است

نشست هم‌اندیشی اعضای شورای عالی استان‌ها با دکتر حسین دهقان رئیس بنیاد مستضعفان صبح امروز برگزار شد.

به گزارش ساختمان آنلاین در این نشست، شهرام دبیری رئیس شورای عالی استان‌ها با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور مردمی آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان، گفت: رئیس‌جمهور شهید ما،در راه خدمت به مردم به شهادت رسید و قطعاً نام و یاد ایشان و خدمات ماندگار آن عزیز، در حافظه مردم ثبت شده و مردم با حضور در تشییع شهیدان خدمت، نشان دادند، قدردان خادمان خود هستند.

وی با خیرمقدم به سردار دهقان رئیس بنیاد مستضعفان، گفت: ایشان از مدیران توانمند، خوشفکر‌ و انقلابی کشور هستند که در مسئولیت‌های مختلف، خوش درخشیده و منشأ خدمات فراوان به نظام و مردم بوده‌اند.

رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: شورای عالی استان‌ها، بالاترین نهاد شورایی کشور است که ۷۵ عضو دارد و عصاره جامعه ۱۲۷ هزار نفری شوراهای کشور هستند.

دبیری خاطرنشان کرد: مأموریت‌های شورای عالی استان‌ها و بنیاد مستضعفان به هم نزدیک است؛ بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت‌زدایی، در زمینه مسکن محرومان، فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی، سلامت، اشتغال زایی اقدامات موثر و ماندگاری انجام داده است و شورای عالی استان‌ها نیز وظیفه رفع تبعیض را دارد که این خود باعث می‌شود، بتوانیم همکاری خوبی در کنار هم داشته باشیم.

رئیس شورای عالی استان‌ها در پایان، تصریح کرد: ما، در شورای عالی استان‌ها اعلام آمادگی می‌کنیم در کنار بنیاد مستضعفان باشیم و در تعامل با یکدیگر، رضایت مردم را جلب کنیم و هدف همه ما هم این است که مردم رضایت داشته باشند و امیدشان به نظام بیشتر شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا