اجتماعی

بهره‌برداری از “ایوان ری” تا پایان سال جاری

به گزارش خبرنگار اجتماعی ساختمان آنلاین، مهدی چمران در آیین افتتاح کارموزه “سیمان ری” که امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، پرویز سروری نایب‌رئیس شورا و همچنین حمید زمانی فرماندار شهرستان ری در قالب هجدهمین شنبه امید و افتخار برگزار شد، با تاکید بر اینکه باید هویت‌های شهر تهران را حفظ کنیم، اظهار کرد‌: از هویت‌های شهرستان ری می‌توان به برج طغرل، مجموعه شیخ صدوق، ابن‌بابویه، قلعه باستانی شهرستان ری اشاره کرد و این مجموعه‌ها می‌توانند قطب گردشگری را بر شهرستان ری فراهم کنند.

وی با اشاره به صحبت‌های شهردار تهران مبنی بر افتتاح و بهره‌برداری از “ایوان ری” تا پایان سال جاری گفت: بنا بر صحبت آقای زاکانی، این مجموعه فاخر قرار است تا پایان سال آماده و در اختیار مردم شهرستان ری قرار بگیرد.

چمران همچنین با اشاره به کارموزه “سی‌مان ری” گفت: ان‌شاءالله انبارهای این مجموعه نیز به سالن‌های دانش‌بنیان تبدیل و شاهد حضور مجموعه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در این محله قدیمی و تاریخی و فاخر باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا