اجتماعی

اقدامات بسیار خوبی در منطقه ۱۷ انجام شده است/ ۲۲۰ معبر این منطقه آسفالت‌ریزی شده

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، میز خدمت با حضور حجت الاسلام آقامیری نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، رضا شنگی شهردار منطقه۱۷، روسای سازمان های خدمت رسان منطقه۱۷، معاونین، شهرداران نواحی و جمعی از مدیران شهری در مسجد جامع ابوذر برگزار شد.
حجت الاسلام آقامیری درباره برگزاری این میز خدمت در مسجد جامع ابوذر گفت: برگزاری این میز خدمت، در ادامه نهضت دیدارهای مردمی مسجد محور بود؛ یکی از مباحث مطرح شده، درباره طرح خدمت بود که هفته‌های گذشته در این منطقه اجرا شد. می توان به مناسب‌سازی و آماده سازی خیابان ها و کوچه های بن بستی اشاره کرد که سال‌های بسیاری بود آسفالت نشده بودند و صرفا به تعمیر، نگهداری و لکه‌گیری ختم شده بودند.
وی افزود:الحمدلله در این منطقه کار بسیار خوبی انجام شده است؛ به عنوان مثال بیش از 220 کوچه آسفالت شدند که برخی معابر اصلی این محله پس از 20 سال آسفالت شدند، به طوری که آسفالت های موجود جمع آوری و آسفالت جدید از نو ریخته و جدول گذاری انجام شده است.
نائب رئیس کمیسیون عمران، تصریح کرد: در ایامی که از این کوچه‌ها بازدید داشتیم، شاهد رضایتمندی مردم بودیم؛ مجدد که درباره این موضوع صحبت به میان آمد، مردم بسیار راضی بودند این طرح باید ادامه پیدا کند، اما باید نقاط قوت و ضعف آن شناسایی شود و با شکل جدیدی ادامه پیدا کند.
رضا شنگی شهردار منطقه ۱۷ نیز در این جلسه، به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده تیم مدیریت شهری منطقه، به مردم پرداختند.
در ادامه جلسه، شهروندان حاضر در مسجد، مطالبات خود را به طور مستقیم با شهردار و مدیران سازمان‌ها در میان گذاشتند.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا