بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

امضای قرارداد پرداخت وام نوسازی بافت فرسوده با ۵۵ درصد متقاضیان

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از تسنیم، علی عسکری اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح نوسازی در بافت‌های فرسوده تاکنون تعداد 70 هزار و 321 نفر برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی شدند که بانک با تعداد 39 هزار و 56 واحد قرارداد 6 هزار و 246 میلیارد تومان را امضا کرده است.

وی یادآور شد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 39 هزار و 321 واحد دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک معرفی شد که بانک با 15 هزار و 670 واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

عسکری مبلغ قرارداد امضا شده شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون را 4 هزار و  347 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:  از سال 98 تا شهریور سال گذشته 31 هزار واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن معرفی شد که بانک با تعداد 23 هزار و 386 واحد به مبلغ هزار و 898 میلیارد تومان قرارداد امضا کرده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا