اجتماعیراه و شهرسازیمجله خبری

پیشگیری و هوشمندسازی باید اولویت آتش نشانی باشد

به گزارش ساختمان آنلاین:  وی با بیان اینکه حوزه پیشگیری باید اولویت آتش نشانی قرار گرفته و سرعت داده شود، گفت: در حال حاضر چهار درصد از بودجه شهرداری برای آتش نشانی اختصاص داده شده است که بیشتر آن برای حوزه عملیات مثل تجهیزات و توسعه صرف می‌شود.

بابایی ابراز امیدواری کرد: هرچه سریع‌تر رویکرد پیشگیرانه در آتش نشانی تقویت شودچرا که در حال حاضر کمتر از ۵ درصد نیروهای آتش نشانی در حوزه پیشگیری هستند و هر چه این نسبت بیشتر شود جان نیروهای عملیاتی و مردم بیشتر حفظ می‌شود.

رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد:اتصال ساختمانهای شهرداری به این سامانه ور در ادامه اتصال این سامانه به سایر سامانه‌های هوشمند تاثیر مهمی در حوزه هوشمند سازی ایمنی شهر داشته و پایش ایمنی ساختمان‌های متصل به این سامانه هم بایندر دوره‌ای زمانی معین لحاظ شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا