راه و شهرسازیمجله خبری

تسریع روند اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از مهر، سیدمهدی میرجوادی مدیر کل اداره توسعه امور مسکن و میثم ابراهیمی بازرس ویژه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه‌های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر و مجلسی بازدید و بر تسریع روند اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید تاکید کردند.

میرجوادی در این بازدید با تأکید بر اینکه روند اجرای پروژه نهضت ملی مسکن باید به عنوان یکی از اهداف مهم دولت، تسریع و تدابیر زیر ساختی با جدیت بیشتری در شهرها دنبال شود گفت: در شهر جدید مجلسی بسیاری از مشکلات با همکاری شرکت عمران، شهرداری، شورای شهر، امام جمعه، فرمانده سپاه و دیگر ارکان قابل حل است و با همکاری و همیاری می‌توان مشکلات اولیه مردم را حل کرد.

وی همچنین افزود: برای جلب رضایت حداکثری متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن باید احداث واحدها با درنظر گرفتن زیرساخت‌ها و کیفیت مورد نیاز باشد؛ ما باید مطالبات به حق مردم رو درست جواب بدهیم و دست به دست هم این وعده دولت را به ثمر برسانیم که اگر دستمان را بهم ندهیم این وعده فقط در حد وعده می‌ماند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا