راه و شهرسازیمجله خبری

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران باز هم استعفا داد

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از تسنیم، در بخشی از نامه‌ استعفای رامین کرمی به هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران آمده است؛

«اینجانب رامین کرمی رئیس سال اول دوره نهم هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به دلیل بروز بیماری که منجر به صدور دستور استراحت مطلق و دوری از هرگونه تنش از سوی پزشک معالج شده است، علی رغم میل باطنی خود جهت ادامه خدمت‌رسانی به اعضای سازمان و هیئت مدیره بدینوسیله استعفای خود را از سمت ریاست سازمان اعلام می‌کنم.»

در این نامه خطاب به اعضای هیئت مدیره آمده است: با توجه به تجارب ارزشمند شما نسبت به اتخاذ تصمیم مناسب جهت بهبود بیشتر و تاثیرگذارتر فرآیندهای جاری سازمان و رضایتمندی اعضا سازمان اقدام شایسته انجام شود. خواهشمند است اقدام قانونی در جهت موضوع مذکور در اولین جلسه هیئت مدیره صورت گیرد.

کرمی اوایل ماه قبل (مهرماه 1401) نیز طی نامه‌ای به اعضای هیئت مدیره این سازمان در اعتراض به اقدام “منتخب هیئت مدیره” به‌صورت مشروط استعفا داده بود.

متن نامه استعفای قبلی به شرح زیر است:

«احتراما همانگونه که استحضار دارید در جلسه مورخه 30 شهریور 1401 هیئت 5 نفره (منتخب هیئت مدیره) تصمیماتی مبنی بر عقد قرارداد همکاری با حدود 330 نفر از مجموع 528 نفر پرسنل خدوم سازمان به اینجانب ابلاغ شده است. این امر نه تنها موجب چابکی اداری سازمان نمی‌شود، بلکه روند معیوب گذشته را به شکلی دیگر بازسازی کره و موجبات تضعیف روابط سازمانی، دلسردی و سردرگمی نیروی انسانی و نهادینه کردن استخدام های جهت‌دار می‌شود.

به گمان اینجانب قطع ارتباط کاری با کارمندان سازمان می‌بایستی مبتنی بر ارزیابی‌های مستمر و متکی به سنجه‌های علمی و معتبر و به تبع‌ رویه‌های مصوب در نظام‌نامه‌ها و صورت جلسات و مدارک و مستندات باشد.

با احترام به مصوبات هیئت مدیره از آنجاییکه اجرای این‌گونه مصوبات را مغایر اصول اولیه مدیریت سازمانی و تسلیم در برابر خواسته‌های ناروای جریانات خاص و ظلم آشکار به همکاران خدوم و صادق خود در سازمان می‌دانم استدعا دارم لیست مذکور مورد بازنگری قرار گیرد تا از اجرای آن معذور نباشم، در صورت اصرار بر مواضع قبلی بدینوسیله استعفای خود را تقدیم می‌دارم.»

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا