بورس و بازارصنایع ساختمانیمجله خبری

صادرات مصالح ساختمانی ایرانی به اروپا با برند یک شرکت ترکیه‌ای!

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا جنتی در جمع خبرنگاران با اشاره مذاکره تولیدکنندگان با وزارت راه و شهرسازی برای تامین تجهیزات و مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه‌های نهضت ملی مسکن خبر داد و اظهار کرد: جلسات مختلفی در این رابطه برگزار شده و مسئولان مربوطه بازدیدهایی داشته‌اند، به‌زودی به یک جمع‌بندی خوب خواهیم رسید.

وی با اشاره به اهمیت ورود فناوری‌های نوین به صنعت، تولید مصالح ساختمانی و تجهیزات افزود: یکی از اهداف تولیدکنندگان برای مشارکت در نهضت ملی مسکن، ارائه قیمت رقابتی و کمتر برای پیشبرد طرح مسکن‌سازی دولت است.

 وی همچنین با اشاره به این‌که 20 سال قبل 97 درصد مواد اولیه موردنیاز تولید لوله ساختمانی از خارج تامین می‌شد، تصریح کرد: امروز 97 درصد از مواد اولیه در داخل تامین می‌‌شود.

فعال حوزه ساختمان در خصوص بازار مسکن گفت: خوشبختانه هیچ افتی در پروژه‌های دولتی نداشته‌ایم، اما چرخه تولیدکنندگان ساختمان افت کرده که آنهم طبیعی است.

وی از صادرات محصولات ایرانی توسط یک شرکت ترکیه‌ای با برند این کشور به چند کشور اروپایی خبر داد!

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا