مجله خبریبورس و بازارمجلس و ارگان ها

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران انتخاب شد

امروز مراسم تغییر و تحول هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک شهر تهران صورت گرفت و کیانوش گودرزی رسماً به جای مصطفی قلی خسروی ریاست این اتحادیه را عهده‌دار شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایسنا، در پی انتخابات اتحادیه مشاوران املاک شهر تهران در روز ۲۹ آذر ۱۴۰۱ هفت نفر عضو هیات مدیره و یک نفر به عنوان بازرس انتخاب شدند.

در این انتخابات کیانوش گودرزی بالاترین رای را از طرف اعضای صنف مشاوران املاک شهر تهران کسب کرد که امروز اول اسفند ماه سال ۱۴۰۱ مراسم تغییر و تحول هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران برگزار شد.

ترکیب اعضای هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک شهر تهران بدین شرح است:

کیانوش گودرزی: رئیس

داود بیگی نژاد: نائب رئیس اول

سمانه محرمی نمین: نائب رئیس دوم

سعید لطفی: دبیر

مهدی کرباسیان: خزانه‌دار

عیسی آقایاری: عضو هیئت مدیره

تورج سرباز گزقی: عضو هیئت مدیره

احمد آذری: بازرس

پیش از این مصطفی قلی خسروی ریاست اتحادیه مشاوران املاک شهر تهران را بر عهده داشت که از اواخر سال ۱۳۹۶ تا کنون عهده‌دار این سمت بود. خسروی در مجموع از سال ۱۳۷۸ تا امروز چهار دوره رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران بوده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا