راه و شهرسازیمجله خبری

تکمیل واحدهای نیمه‌تمام مسکن مهر خوزستان تا شهریور سال آینده

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از ایسنا،داریوش حسینی در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر در استان اظهار کرد: تعدادی از واحدهای مسکن مهر هنوز تکمیل نشده و اداره کل راه و شهرسازی در این زمینه برنامه‌ریزی‌های کاملی را با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی انجام داده است.

وی با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای تکمیل واحدهای مسکن مهر تصریح کرد: قراردادهایی توسط سازمان ملی زمین و مسکن و اداره کل راه و شهرسازی برای تکمیل زیرساخت‌ها، آماده‌سازی و تکمیل این واحدها انجام شده است و در این زمینه حدود ۴۰۰ میلیارد تومان قرارداد بسته شده و تمامی منابع مالی تامین شده است و در شرف انجام کار هستیم.

حسینی افزود: در حال حاضر بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است بخشی از واحدهای مسکن‌مهر نیمه تمام تا بهمن ماه تکمیل خواهد شد.

وی بیان کرد: همه پیمانکاران برای واحدهای مسکن مهر انتخاب شده‌اند و تا شهریورماه سال آینده تمام واحدهای مسکن مهر که در حال حاضر نیمه تمام هستند را تکمیل خواهیم کرد.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد: با توجه به منابع مالی تامین شده و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم بتوانیم بخش اعظمی از این واحدها را در سال جاری به اتمام برسانیم.

حسینی بیان کرد: مجموع واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر در استان ۷۷ هزار و ۳۴۵ واحد بوده است که از این تعداد ۵۹ هزار و ۴۳۸ واحد آن افتتاح شد. همچنین ۵ هزار و ۱۷۶ واحد فاقد متقاضی داریم و مابقی واحدها نیمه تمام و در حال ساخت هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا