بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

آمادگی تحویل ۸ هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان

به گزارش ساختمان آنلاین:  از وزارت راه و شهرسازی، «علیرضا جعفری» با اشاره به اینکه یکی از تعهدات باقی‌مانده از سنوات گذشته در شهرهای جدید در حوزه مسکن مهر است، افزود: نزدیک به ۴۰ هزار واحد هنوز به متقاضیان تحویل نشده بود که در ایام دهه فجر امسال ۲ هزار واحد در پردیس تحویل متقاضیان شد و هم‌اکنون نیز آمادگی داریم تا حدود هشت‌هزار واحد را تحویل بدهیم.

 سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ادامه‌داد: ۱۰ هزار واحد از ۴۰ هزار واحد باقی‌مانده مسکن مهر تعیین تکلیف شده و ۳۰ هزار واحد مسکن مهر باقی مانده است.

وی ابراز امیدواری کرد تا در هماهنگی با پیمانکاران این پروژه‌ها، به‌زودی شاهد اتمام نازک‌کاری پروژه‌های مسکن مهر باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی، بخش عمده واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر را واحدهای در تعهد تعاونی‌ها برشمرد و توضیح‌داد: به‌تازگی مذاکراتی با معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی برای تعیین‌تکلیف تعاونی‌های مسکن‌مهر شهرهای جدید انجام شد که امیدواریم مساله واحدهای باقی‌مانده مسکن‌مهر در تعهد تعاونی‌ها حل شود و به نتیجه برسد.

علیرضا جعفری بهمن امسال در نشست خبری اعلام‌کرد: نزدیک به ۳۹ هزار واحد مسکن‌مهر نیمه کاره در شهرهای جدید پردیس، هشتگرد، پرند، صدرا، فولادشهر، بینالود و گلبهار باقی مانده است که برای تحویل و تکمیل خدمات روبنایی آن دولت به ۱۵‌هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی گفته بود: برای ۳۸ هزار و ۸۷۹ نفر تعهدات باقی مانده مسکن‌مهر باید تعیین‌تکلیف کنیم و تاکنون مسکن مهر ۳۱۷ هزار نفر در شهرهای جدید تحویل داده شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا