مجله خبریراه و شهرسازی

آغاز ساخت ۲۱۰ هزار واحد مسکن ملی در شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر

مدیرکل طرح‌های ملی مسکن بنیاد مسکن گفت: ۲۱۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت توسط بنیاد مسکن وارد فرآیند اجرایی شده است که با پرداخت تسهیلات سرعت اجرای آن افزایش می‌یابد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهدی محمدی مدیرکل طرح‌های ملی مسکن  بنیاد مسکن با بیان اینکه روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر‌های زیر ۵۰هزار نفر جمعیت و شهر‌های تحت پوشش بنیاد مسکن در حال ساخت است گفت:  در حال حاضر از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون ۲۱۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در شهر‌های تحت مسئولیت بنیاد وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.

وی ادامه داد:  با پرداخت به موقع متقاضیان محترم این طرح و پرداخت به موقع تسهیلات بانکی توسط بانک‌های عامل شتاب بیشتری در واگذاری واحد‌ها صورت خواهد پذیرفت.

وی با بیان اینکه ساخت حدود ۸۰۰ هزار پروژه نهضت ملی مسکن در شهر‌ها و روستا‌های با مسئولیت بنیاد مسکن در حال  ساخت است گفت: پیشرفت فیزیکی و روند ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در روستا‌ها به بیش از ۵۰ تا ۶۰ درصد رسیده است که در شهر‌های که  آورده‌های متقاضیان تامین نشده است روند ساخت کند‌تر شده است.

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا