مجله خبریراه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

نشست شورای مدیران سازمان ملی مسکن برگزار شد

نشست شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن با ارائه گزارش اهم اقدامات شاخص دفاتر در سال گذشته و همچنین تبیین برنامه اجرایی دفاتر در سال جاری برگزار شد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، ارسلان مالکی سرپرست این سازمان در آغاز این نشست، سال ۱۴۰۲ را هم به سبب سیاست های ابلاغ شده از سوی دولت و هم به لحاظ تاکید مقام معظم رهبری بر مهار تورم و رشد تولید در شعار سال، سال مهمی ارزیابی کرد و گفت: همه ما در سازمان ملی زمین و مسکن در سال گذشته اقداماتی را انجام دادیم که در برخی موارد به نتیجه رسیدیم و در برخی موارد را باید با تلاش بیشتر ادامه دهیم تا به نتایج مطلوب برسیم.

وی با تاکید بر اینکه هدف از تشکیل جلسات شورای مدیران، هماهنگی بین دفاتر مختلف سازمان و مرور برنامه ها و ارزیابی پیشرفت کارها برشمرد، وی افزود: گزارشات و کارهای سازمان باید ملموس و قابل ارایه به مردم و دیدنی باشد تا ارزیابی درستی از میزان پیشرفت اقدامات حاصل شود.

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن اعلام کرد: مشکلات موجود و موانع احتمالی برای تحقق اهداف باید در همین جلسات و دور همین میز و با همراهی و همفکری همه مدیران سازمان رفع شود.

مالکی در ادامه با تاکید بر فرازهایی از سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام در آغاز سال، گفت: اشاره معظم له بر تولید مسکن که از ماموریت های اصلی وزارت راه و شهرسازی و به طور اخص وظیفه مستقیم ما در سازمان ملی زمین و مسکن است. وظیفه و مسئولیت ما رو چند برابر کرده است.

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن به برخی از الزام مورد نظر مقام معظم رهبری در رسیدن به شعار سال از جمله همراهی همه دستگاه ها برای تحقق به اهداف، اهمیت پیگیری تصمیمات، مشارکت دادن مردم در تصمیمات و به صحنه آمدن همه کسانی که توان انجام کاری را دارند اشاره و اضافه کرد: باید همه این موارد را به عملکرد خود در سازمان ملی زمین و مسکن تسری داده و آنها را رعایت کنیم.

وی همچنین توصیه های مقام معظم رهبری به مبارزه با فساد، انضباط مالی و تاکید بر صرفه جویی، توجه به بهره وری، استفاده از تمام ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری و پرهیز از نگاه های جناحی و باندی را مهم و ضروری خواند که باید سرلوحه کار و جهت گیری های ما در سازمان ملی زمین و مسکن باشد.

گفتنی است این نشست اولین جلسه شورای مدیران سازمان ملی زمین و مسکن در سال جدید بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا