راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

تلاش بی‌شائبه و شبانه‌روزی همکاران سازمان فاوا قابل تقدیر است/ شهروندان نگرانی نداشته باشند

به گزارش ساختمان آنلاین: احمد صادقی، عضو شورای شهر تهران در راستای نظارت بر اقدامات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در جریان ایجاد اختلال  در سامانه های شهرداری تهران از این سازمان بازدید به عمل آورد. در این بازدید هادی محضر نیا مدیر عامل سازمان فاوا و دیگر معاونین این سازمان نیز حضور داشتند.

صادقی در جریان این بازدید گفت: از روز پنج شنبه که این مشکل ایجاد شده تمامی همکاران در سازمان فاوا حضور دارند و برای رفع مشکل تمام همت خود را به کار بسته اند.

صادقی  گفت: همکاران ما در شهرداری تهران و سازمان فاوا در تلاش شبانه روزی هستند تا سامانه های شهرداری در دسترس قرار گیرد تا وقفه ای در خدمات رسانی به شهروندان ایجاد نشود.

صادقی اضافه کرد: دشمنان بار دیگر نشان دادند که مشکل آنان مردم هستند چرا که اختلال در سامانه هایی که مردم به طور روزمره با آنها سرو کار دارند هدفی جز مخدوش ساختن روند زندگی شهروندان ندارد

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا