راه و شهرسازیمجله خبری

129 ساختمان پرخطر در تهران شناسایی شده است

به گزارش ساختمان آنلاین:  مهدی بابایی در حاشیه شصت و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ۱۲۹ ساختمان بسیار پرخطر از سوی سازمان آتش نشانی شناسایی شده است، اظهار کرد: اغلب این موارد پاساژها و مراکز عمومی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: اخطار لازم به مراکز داده و دستور العمل ایمنی به مالکین ارائه شده است، اما شاهد این هستیم که برخی مالکین نسبت به رعایت ایمنی اقدام نمی کنند.

بابایی همچنین تصریح کرد: هر هفته سه نفر از مالکینی که دستور العمل را رعایت نکردند، توسط معاون دادستانی دعوت می شوند و اخطار لازم ابلاغ می شود که بر اساس زمان بندی سازمان آتش نشانی نسبت به رعایت ایمنی اقدام کنند.

وی افزود: در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها، در مرحله اول نسبت به قطع آب و برق و در مرجله بعدی نسبت به پلمپ آن اقدام می شود.

بابایی گفت: ماهیانه ۱۲ پرونده بررسی می شود و در خواست ما این است که سرعت پیدا کند. باید هرچه سریعتر این پرونده ها به نتیجه برسد و در راستای تعیین تکلیف آن اقدام کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا