مجله خبریراه و شهرسازی

شورای شهر موافق اعلام اسامی ساختمان‌های ناایمن در پایتخت است

رئیس شورای شهر تهران موافقت خود را برای اعلام اسامی ساختمان‌های ناایمن در پایتخت اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ساختمان آنلاین، مهدی چمران امروز در حاشیه برگزاری یکصد و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: این جلسه صبح امروز در سالن شیبانی برگزار شد و موضوعات مختلف از جمله مسائل داخلی شورا و شهرداری و همچنین اقدام اخیر پارلمان اروپا در خصوص سپاه پرداخته شد.

وی تصریح کرد: در جلسه امروز با توجه به اقدام اخیر پارلمان اروپا در خصوص سپاه، اعضای شورای شهر تهران صحبت‌ها و پیشنهاداتی را مطرح کردند تا بتوانیم نسبت به این مسئله موضع‌گیری مناسبی را داشته باشیم و اعضا پیشنهاداتی را مبنی بر دعوت فرماندهان سپاه و همچنین بازدید از برخی از پادگان‌های سپاه مطرح کردند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اقدام بچه‌گانه پارلمان اروپا تاکید کرد: سپاه یکی از نیروهای مسلح کشور ما هست و از آن حمایت خواهیم کرد.

چمران همچنین در ارتباط با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد در جلسه امروز شورای شهر تهران گفت: در جلسه امروز قرار است به موضوعاتی از جمله استانداردسازی بنزین و خودرو و چند موضوع دیگر با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد پرداخته شود.

وی همچنین در ارتباط با ساختمان‌های ناایمن و تعداد آنها گفت: در این زمینه 129 ساختمان ناایمن فقط به لحاظ آتش‌نشانی مشخص شده‌اند که ما نیز موافق اعلام اسامی آنها هستیم.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: البته چند هفته پیش 22 تیم و با مشارکت 9 دستگاه کار پایش ساختمان‌های بلندمرتبه را به لحاظ ایمنی مقاومت و پایداری آغاز کردند که این کار بسیار پسندیده است که قرار است این ساختمان‌ها با در نظر گرفتن آیتم‌های مختلف مورد بررسی قرار بگیرند.

چمران در واکنش به صحبت‌های شهردار تهران مبنی بر اینکه شهرداری تهران مکلف به اعلام اسامی ساختمان‌های ناایمن در تهران نیست، خاطرنشان کرد: قطعا آنها نیز در حال بررسی موارد خاصی هستند که با اتمام آن می‌توانند اسامی را اعلام کنند.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا