مجله خبریراه و شهرسازیصنایع ساختمانی

ساختمان‌سازی ایران، زیر ذره‌بین کارشناسان سنگاپوری

در جریان برگزاری نشست تخصصی مجازی کارشناسان ایرانی با مسوولان و کارشناسان سازمان مسکن و توسعه سنگاپور، شیوه‌های ساخت‌ و ساز در کشورمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، نشست تخصصی تبادل تجربیات ساخت و ساز دو کشور ایران و سنگاپور با حضور نمایندگان مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، شهرداری تهران و اصفهان، نمایندگانی از بخش‌های خصوصی کشورمان با سازمان مسکن و توسعه وزارت توسعه ملی کشور سنگاپور به شکل مجازی برگزار شد.

در این نشست تخصصی، روش‌های ساخت و ساز فعلی ایران، استفاده از چاپ سه بعدی و بتن‌های پیش‌ساخته در آن، همچنین گسترش استفاده از بتن‌های پیش ساخته در ایران در پروژه‌های گوناگون شهری به صورت مجازی بررسی شد.

در جریان این نشست، شرکت‌کنندگان و نمایندگان دو کشور در مباحث و موضوعات تخصصی محور برگزاری نشست به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

در این نشست تخصصی عضو هیات علمی بخش مهندسی سازه و ابنیه فنی و دبیردبیرخانه صنعتی‌سازی ساختمان مرکزتحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، عضو هیات علمی بخش فناوری بتن، نمایندگان شهرداری تهران و اصفهان، مدیرعامل شرکت آبتوس ایران و مدیرعامل شرکت TRS حضور داشتند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا