راه و شهرسازیمجله خبری

مذاکره با مالکان ساختمان‌های ناایمن

به گزارش ساختمان آنلاین:  قدرت‌الله محمدی گفت: رویکرد شهرداری تهران درباره ساختمان‌های ناایمن انجام پیگیری‌‌های لازم تا برقراری امنیت و رعایت استانداردهای ایمنی در این ساختمان‌ها است.

وی با بیان اینکه در این حوزه کاری به مسائل سیاسی و موج‌‌های رسانه‌‌ای مبنی بر اعلام اسامی ساختمان‌های نا‌ایمن نداریم، افزود: بر اساس برنامه‌‌ریزی صورت گرفته مقرر شده تا هر هفته تعدادی از مالکان ساختمان‌های ناایمن مناطق را دعوت و درباره رعایت نکات ایمنی و استانداردسازی آنها را توجیه و راهنمایی کنیم. سرپرست سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: همچنین از این افراد برنامه زمان‌‌بندی‌شده و نیز سیر پیشرفت درباره اعمال استانداردهای ایمنی را مطالبه می‌کنیم. در واقع به فراخور نوع اقداماتی که افراد باید در ساختمان ناایمن خود انجام دهند، کارشناسان ذی‌‌ربط برنامه زمان‌‌بندی را به آنها اعلام می‌کنند. وی درباره نحوه مواجهه با مالکانی که به توصیه‌ها و فرآیند ایمن‌‌سازی توجه نکنند، گفت: در این جلسه نماینده دادستان، نیروی انتظامی و شهرداری منطقه حضور دارند و در صورت سرپیچی از فرآیند کار، از قطع امکانات شهری مانند برق و گاز گرفته تا اخطار قضایی و در نهایت پلمب ساختمان ناایمن پیگیری می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا