راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

مجلس حامی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل در یازدهمین دوره مجلس شوای اسلامی درباره ویژگی‌های مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: سلامت نفس بذرپاش یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اوست که می‌تواند در نحوه اداره مطلوب وزارت راه و شهرسازی چه در بخش راه و چه در بخش مسکن مؤثر بوده و نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: وی در امور اقتصادی نیز از تخصص لازم برخوردار بوده و گزینه مناسبی برای وزارت راه و شهرسازی است.

موسوی با اشاره به سوابق اجرایی و مدیریتی او به ویژه در دیوان محاسبات کشور و تمجید مقام معظم رهبری از عملکرد دیوان در دوره مدیریتی بذرپاش گفت: بذرپاش یک مدیر موفق است و باید پس از انتخاب به عنوان وزیر راه و شهرسازی به تقویت معاونان و مشاوران خود بپردازد.

وی با بیان اینکه اکثریت نمایندگان با انتخاب بذرپاش به عنوان وزیر راه وشهرسازی موافق هستند، افزود: مجلس پس از وزارت نیز حامی او خواهد بود و در اجرای تصمیماتش کمک خواهد کرد.

مهرداد بذرپاش متولد ۱۳۵۹ در تهران، ریاست دیوان محاسبات کشور، نماینده مجلس در دوره نهم، معاون اجتماعی و امور استان‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان ملی جوانان، مدیرعامل سایپا و مشاور اجتماعی رئیس‌جمهور را در سوابق خود دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا