راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

ارتقای فناورانه وزارت راه و شهرسازی برای افزایش کیفیت خدمات

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش که امروز در مراسم جشن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان شهید دادمان سخن می‌گفت، تصریح کرد: برای طرح نظام مسائل وزارتخانه، ارائه راه حل و اجرای راه حل‌ها آماده دریافت پیشنهادها و خلاقیت‌ها و ابتکارات بانوان شاغل در حوزه راه و شهرسازی هستیم و هر کارمندی را مشاور خود می دانم.

وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: این وزارتخانه یکی از محرک‌های تولید و پیشران پیشرفت می‌تواند باشد و هر چه از روش‌های فناورانه تر و مردم پایه تر بیشتر استفاده کند می‌تواند خدمات با کیفیت ارائه کند.

بذرپاش با تأکید بر اینکه برای داشتم سازمانی سرزنده و سرزنده‌تر از قبل لازم است بانوان یاری گر وزارتخانه باشند، بیان داشت: وزارتخانه هر چه پویا تر، سزنده تر، بلندپروازنه تر و با نشاط تر از گذشته باشد در ارائه خدمات موفق خواهد بود و برای رسیدن به پویایی بیشتر با یکدیگر عهد ببندیم.

وی در ادامه تأکید کرد: شناسنامه ملت ایران داشتن الگویی حسنه برای زن مسلمان است و این جلوه مقدسی است که بانوان ایرانی را با این خصلت می‌شناسیم.

وزیر راه و شهرسازی اذعان کرد: در کنار وظایف مادری، وظایف همسری و نگهداری و حفاظت از کانون خانواده نتوانستیم متناسب با اهمیت این وظایف جلوه زیباتری و بهتری از بانوی ایرانی را معرفی کنیم و در این زمینه زبان ما قاصر بوده و نتوانستیم آنچه که را که در خور است در این خصوص بیان کنیم.

بذرپاش در مراسم جشن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) که با حضور بانوان ستاد وزارت راه و شهرسازی و مشاوران امور بانوان سازمان و شرکت‌های تابعه برگزار شده بود، تصریح کرد: لازم است از ابتکارات همکاران خانم در حل مشکلات وزارتخانه استفاده شود و از دریافت پیشنهادها در اصلاح ساختاری وزارت راه و شهرسازی استقبال می‌کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا