بورس و بازارفن آوری های ساختمانیمجله خبری

علت افزایش تقاضای مسکن در لندن

به گزارش ساختمان آنلاین:    به نقل از بلومبرگ، این جهش نشان‌دهنده تغییر برای بازار املاک لندن است که طی همه‌گیری در سایر نقاط کشور عملکرد ضعیفی داشت و اکنون، با پایان یافتن برخی از محدودیت‌ها و حاضرشدن افراد در محل کار، خریداران به دنبال زندگی در فاصله کمتر از محل کار هستند.

نتایج بررسی‌ها نشان داده است، تعداد افرادی که به دنبال محل زندگی در لندن جست‌وجو می‌کنند، نسبت به سال گذشته ۲۴ درصد افزایش یافته است و همچنین فروشندگان قیمت‌ها را ۶ درصد افزایش دادند و به طور متوسط به رکورد ۱.۲ میلیون دلار سنگاپور رساندند.

نرخ رشد سالانه در لندن و بریتانیا، سریع‌ترین سرعت خود از اواسط دهه گذشته را داشته و افزایش هزینه‌های زندگی بدون شک بر امور مالی افراد بسیار و به ویژه افرادی که به دنبال پس‌انداز بوده‌اند، تاثیر گذاشته است.

داده‌ها در حال حاضر نشان می‌دهند که علیرغم افزایش هزینه‌ها و افزایش نرخ‌های بهره، تقاضا در کل بریتانیا در حال افزایش است و بسیاری از مردم تصمیم دارند که با ورود به فصل جابجایی در بهار، خانه‌ها را ترک کنند. به نظر می‌رسد که کمبود انتخاب در حال کاهش است زیرا افراد بیشتری خانه‌های خود را برای فروش ارائه می‌دهند تا بتوانند خانه‌ای با موقعیت بهتر را فراهم کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا