بورس و بازارمجله خبری

خانه ۸۰ متری ۴۵۰ میلیون تومان/ ارزان‌ترین آپارتمان‌ها را کجا می‌توان خرید؟

به گزارش ساختمان آنلاین: در سال‌های اخیر که قیمت مسکن صعود قابل توجهی داشته است و بسیاری از مستاجران و شهروندان تهرانی ناچار به مهاجرت به کرج شده اند تا بتوانند قدرت خرید خود را در بازار مسکن این شهر حفظ کنند.

حالا اما با صعود بی وقفه قیمت مسکن و برخلاف چند ماه گذشته، آپارتمان هایی که حدود قیمت نیم میلیارد تومان دارند در بازار مسکن این شهر کمتر و کمتر شده اند.

در حال حاضر آپارتمان هایی که حدود قیمت ۵۰۰ میلیون تومان دارند، بیشتر در محله های حصارک، مارلیک، حیدرآباد، محمدشهر و … موجود است و فراوانی این آپارتمان ها در حصارک، حیدرآباد و محمدشهر نسبتا بیشتر است.

 البته بیشتر این آپارتمان ها قدیمی و کوچک متراژ هستند. مشاوران املاک می گویند که آپارتمان هایی با محدوده این قیمت غالبا بازسازی نشده اند و نیاز به بازسازی دارند.

در ادامه مشخصات تعدادی از آپارتمان های ۵۰۰ میلیون تومانی کرج را با استناد به اخرین فایل های فروش مشاوران املاک را می بینید:

خانه ۸۰ متری ۴۵۰ میلیون تومان/ ارزان‌ترین آپارتمان‌ها را کجا می‌توان خرید؟

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا