بورس و بازارمجله خبری

آپارتمان‌های منطقه ۳ تهران چند؟

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از خبرآنلاین، منطقه ۳ تهران یکی از بزرگترین مناطق شهری تهران به شمار میرود، بافت این منطقه فشرده و متراکم است و به دلیل وجود مراکز تجاری، ادارات دولتی و خصوصی، بوستان های بزرگ و … جمعیت زیادی روزانه به این منطقه تردد میکنند.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در منطقه ۳ تهران را دارید، میتوانید واحد آپارتمانی ۲۱ ساله در محله زرگنده با متراژ ۵۲ متر و ۱ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمانی دیگر در محله ظفر با متراژ ۱۳۴ متر و ۳ اتاق خواب درحالی که ۱۴ سال از ساخت آن گذشته باشد، در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد تومان معامله شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۰۵ متری در محله میرداماد با ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۶ سال، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۱۴ ساله در محله قلهک با متراژ ۹۲ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی دیگر در محله ونک با متراژ ۱۳۰ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته است در روز های گذشته معادل ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

سرمایه لازم برای خرید آپارتمانی ۱۷۰ متری در جردن با سنی معادل ۳۰ سال و ۲ اتاق خواب، مبلغی معادل ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

اگر واحدی ارزان‌تر در همین محله میخواهید میتوانید آپارتمانی ۸۵ متری با سنی حدود ۶ سال و ۲ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۷ میلیارد و ۸۸۵ میلیون تومان خریداری کنید.

photo1667628257

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا