اخبار ساختمان آنلایندیدگاهراه و شهرسازیمجله خبری

بودجه سال آینده  شهرداری بیش از ۶۰ هزار میلیارد خواهد بود

به گزارش خبرنگار ساختمان آنلاین، علیرضا زاکانی با تاکید بر اینکه منعی برای انتشار لیست وجود ندارد، افزود: این لیست باید صحت سنجی شود. ما برخوردهای قانونی خود را انجام می‌دهیم و همواره گفته‌ایم باید با گردن کلفت‌ها و قویترین‌ها برخورد کرد اما اینکه بخواهیم اسم بیاوریم را نمی‌توانم؛ از من لیست و اسامی افراد بزرگ را بخواهید. من حق ندارم آبروی فردی را ببرم. در ۲۰ سال گذشته اسامی متعددی از جمله معاون رئیس جمهور را برده‌ام اما عده‌ای می‌خواهند التهاب در جامعه ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: سالیان گذشته در حوزه املاک واگذار شده اغماض صورت گرفته بود و قراردادهای اشتباهی نوشته شده بودند.

زاکانی تاکید کرد: لوگوی شهروند ۶۰۰ میلیارد تومان بود اما سه میلیارد تومان فروخته شد و به گونه‌ای فروخته شده بود که می‌گفتند امکان ندارد بتوان این لوگو را پس گرفت اما ما اقدام کردیم و لگو را پس گرفتیم.

شهردار تهران درباره قرارداد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی سازمان فرهنگی هنری شهردار تهران با یکی از خواننده‌ها گفت: این کاری است فاخر برای حاج قاسم خوانده شده که هم دکلمه بوده و هم شعر داشته، کار ارزشمند و بزرگی بوده است.

 

شهردار تهران با اشاره به بودجه شهرداری تهران و برنامه چهارم توسعه گفت: برنامه را ارائه کردیم و ان‌شاءالله جمع‌بندی نهایی آن را در شورا انجام خواهیم داد. مقدمه بودجه آماده شده و بعد از آماده سازی مقدمه در انتهای هفته با معاونت‌ها جلسه انتهایی را برگزار می‌کنیم.

 

وی در خصوص میزان بودجه نیز گفت: قطعا بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان است و قرار است برای شهر اقدامی بزرگ انجام دهیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا