بورس و بازارمجله خبری

قیمت انواع آپارتمان‌های ۶۰ متری در مرکز تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:   از آنجایی که مناطق مرکز تهران جز مناطق پرطرفدار پایتخت است و دسترسی آسان به تمام خدمات رفاهی حمل و نقلی، آموزشی، تفریحی و پزشکی را در بر دارد می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. به همین دلیل این گزارش را به برسی قیمت واحد های ۶۰ متری در مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

برای خرید واحد آپارتمانی در میدان‌ولیعصر با متراژ ۵۷ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به اینکه ۱۶ سال از ساخت این واحد گذشته است، به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در مرکز تهران را دارید، با سرمایه ۳ میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۵۸ متر و ۱ اتاق خواب را در محله جهاد خریداری کنید.

همچنین واحدی ۶۰ متری در فاطمی درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ارزشی معادل ۳ میلیارد تومان دارد.

اگر محله بلوار کشاورز را برای خرید مسکن در نظر دارید می‌توانید واحدی ۶۰ متری که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد را با قیمتی بالغ‌بر ۳ میلیارد تومان خریداری کنید.

اگر به واحد های نوساز علاقه دارید، می‌توانید واحدی در محله امیر آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

اگر در میدان‌انقلاب قصد خرید خانه دارید، می توانید واحد آپارتمانی ۹ ساله با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب را به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین اگر واحدی نوساز با همین قیمت می‌خواهید، میتوانید واحدی ۵۵ متری با ۲ اتاق خواب را به قیمت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

آپارتمانی ۱۲ ساله در یوسف‌آباد با متراژ ۶۰ متر و ۱ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا