اخبار ساختمان آنلایندیدگاهراه و شهرسازیمجله خبری

متقاضیان نهضت ملی مسکن هرچه زودتر آورده خود را تکمیل کنند

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ثبت نام برای متقاضیان استان تهران در شهر ایوانکی باز است و تهرانی ها می توانند در سایت ثبت نام کنند.

خلیل محبت خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت و گو با خبرنگار ساختمان آنلاین، با بیان اینکه ثبت نام در نهضت ملی مسکن همچنان در تهران و در ایوانکی ادامه دارد و سامانه این شهر برای ثبت نام متقاضیان واجد شرایط باز است گفت: در سایر شهرهای استان تهران فعلا ثبت نام نداریم و در صورت تامین زمین سایت برای ثبت نام باز خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: ساخت واحدهای مسکونی در شهر ایوانکی به صورت ویلایی و یک طبقه است و در سایر شهرهای استان تهران که زمین به اندازه کافی وجود ندارد ساخت مسکن به صورت آپارتمانی و چند طبقه است.

او اظهار کرد: روند پیشرفت فیزیکی واحدهای نهضت ملی مسکن و مسکن ملی بسیار خوب است و هر سه ماه تعدادی از این واحدها در شهرهای مختلف به بهره برداری می رسد.

او توضیح داد: هنوز زمین برای ثبت نام در سایر شهرهای استان تهران وجود ندارد و در صورت تامین زمین و دستور معاونت مسکن سایت برای ثبت نام در سایر شهرها باز می شود.

محبت خواه تاکید کرد: متقاضیان باید هرچه سریعتر آورده خود را برای تسریع در روند ساخت و اجرای پروژه ها بیاورند تا سرعت اجرا افزایش و پروژه ها زودتر تکمیل شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: در صورت عدم تکمیل آورده متقاضیان آنها به انتهای لیست منتقل شده و ممکن است حذف شوند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا