نمایشگاه YAPI-TURKEYBUILD استانبول

نمایشگاه YAPI-TURKEYBUILD استانبول

اختصاصی ساختمان آنلاین: برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، مصالح و تکنولوژی‌های مرتبط

چهل و یکمین نمایشگاه YAPI-TURKEYBUILD از ۸ تا ۱۲ می ۲۰۱۸ (۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷) در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های TUYAP استانبول در ترکیه برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه از اولین دوره برگزاری آن در سال ۱۹۷۸ تاکنون، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نمایشگاه صنعت ساختمان شامل تمامی اجزای صنعت ساختمان بوده است. با توجه به هماهنگی‌ها و سازمان‌دهی‌های خوب انجام‌گرفته، تعداد شرکت‌کنندگان در این رویداد هرساله رو به افزایش بوده است.

نمایشگاه YAPI-TURKEYBUILD استانبول در سالن جدید و فضای باز به وسعت ۱۰۰۰۰۰ مترمربع و با بیش ۱۰۰۰ شرکت‌کننده برگزار خواهد شد. این نمایشگاه، بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت ساختمان در منطقه – شامل بالکان، روسیه و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع، خاورمیانه و شمال آفریقا – است. چیدمان این نمایشگاه بر اساس گروه‌های محصول انجام شده است.

پلتفرم توسعه کسب‌وکارها در چهل و یکمین نمایشگاه YAPI-TURKEYBUILD استانبول

این پلتفرم شامل نشست بین‌المللی مصالح و فناوری‌های ساختمانی است. چهل و یکمین سال این برنامه به موضوع توسعه کسب‌وکارهای مربوط به صنعت ساختمان اختصاص یافته است.

بخش ساخت‌وساز ترکیه در توسعه اقتصادی اخیر این کشور پیشگام بوده و رویداد YAPI-TURKEYBUILD استانبول با ایجاد فرصت‌های جدید کسب‌وکار و همچنین تولید دانش در ۴۰ سال اخیر به‌خوبی نقش خود را در این زمینه ایفا کرده است.

این رویداد علاوه بر ارائه فرصت نمایش آخرین پیشرفت‌های ساخت‌وساز در منطقه، زمینه لازم را برای انجام فعالیت‌هایی که محتوای آن‌ها باعث ایجاد ارتباط بین افکار خلاق و سرمایه‌گذاران است، فراهم می‌کند.

تلاش YAPI-TURKEYBUILD استانبول در این جهت است که فرصت‌های جدید کسب‌وکار، همکاری و خرید را با استفاده از شبکه قوی خود در بخش ساخت‌وساز به ترکیه انتقال دهد. در این راستا YAPI-TURKEYBUILD استانبول یک پلتفرم شامل برنامه‌های کامل برای توسعه کسب‌وکارهای پشتیبانی‌کننده استراتژی‌های بخشی، تولیدکننده دانش، ترغیب ایده‌ها، ارتقای ایده‌های جدید از طریق به وجود آوردن زمینه تعامل بین سهامداران عمومی، خصوصی و دانشگاهی صنعت ساخت‌وساز را به وجود آورده است.

رویداد YAPI-TURKEYBUILD استانبول شامل دو بخش YAPI STAGE و YAPI ARENA است.

YAPI STAGE: این بخش بیشتر به بحث نوآوری در صنعت ساخت‌وساز اختصاص دارد و شامل مجموعه‌ای از سمینارها با موضوعات مرتبط با فنّاوری، بحث‌های مرتبط با مصالح، آموزش‌های فنی، BIM، سخنرانی‌های با موضوع ۳D و روباتیک و ارائه‌های زنده همراه با نصب و راه‌اندازی خواهد بود.

YAPI ARENA: این بخش رویداد بر معماری و پنل‌های مرتبط با کسب‌وکار، مذاکرات بین نویسندگان و نشست‌ها و مشارکت‌های انجمن‌ها و گروه‌های تخصصی متمرکز خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید