اجتماعی

اجرای عملیات بهسازی و روکش ۱۲۰ معبر در منطقه ۱۷

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، محمود ترک معاون فنی و عمرانی با اشاره به این مطلب اظهار داشت: طی یک ماه گذشته و در راستای اجرایی شدن طرح خدمت در این منطقه و با هدف رسیدگی به وضعیت معابر شهری و رفع معضلات عمرانی، فعالیت های گسترده ای از جمله تراش و روکش مکانیزه آسفالت ۲۵ خیابان اصلی و روکش نیمه مکانیزه آسفالت ۹۵ کوچه و فرعی با بیش از ۱۷۰۰۰ تن آسفالت انجام شده است.

وی با تشریح فعالیت های عمرانی اجرا شده، گفت: خیابان های امین الملک، عیوض خانی، فتحی، لقمان حکیم، صبوری، محمد زاده، یکتاثانی، آقاجانی و ۱۰ کوچه منشعب از آن ، ۱۳ کوچه از خیابان سجاد جنوبی، خیابان محسنی زرین و فرعی ها، کوچه های حاج سیاری و فرعی ها، رستمی و فرعی ها، نورانی و فرعی ها از مهمترین این معابر می باشند که با ۸ اکیپ فعال مکانیزه و ۶ اکیپ نیمه مکانیزه و ۴ اکیپ لکه گیری مورد اجرا قرار گرفته است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا