اجتماعی

کاهش فاصله جنوب و شمال تهران از دغدغه‌های شواری ششم در بودجه‌ریزی است

اقراریان با حضور در شهرداری منطقه 17 گفت: کاهش فاصله جنوب و شمال تهران در هدف‌گذاری بودجه یکی از دغدغه‌های شورای ششم است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، مهدی اقراریان رئیس کمیته نظارت و حقوق شهروندی شواری شهر اسلامی تهران در منطقه 17 حضور یافت. اقراریان در ابتدا با حضور در نمازخانه ساختمان اصلی شهرداری منطقه و اقامه نماز ظهر و عصر، با جمعی از پرسنل دیدار کرد و برخی از آنها درباره مسائل خود با وی گفت و گو کردند.

شهردار منطقه در این دیدار صمیمانه با پرسنل، طی سخنانی گفت: آقای اقراریان از اعضاء شورای شهری هستند که همواره مناطق جنوبی را حمایت می‌کنند و حامی این مناطق هستند.

شنگی تصریح کرد: در مناطق ۲۲گانه، پرسنل بسیار خوبی وجود دارد که به شهروندان خدمت می‌کنند، اما انصافا پرسنل منطقه ۱۷ شاید در مناطق دیگر کمتر پیدا شود؛ هر چند پرسنل مناطق دیگر هم تلاش می‌کنند، اما یکی از ویژگی‌های پرسنل منطقه ۱۷، توفیق خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.

اقراریان نیز گفت: ضمن عرض خدا قوت، تشکر ویژه از همه عزیزان به خصوص برادر ارزشمندم آقای شنگی دارم که به صورت جهادی تلاش می‌کنند و هدایت، راهبری و سکاندار شهرداری منطقه ۱۷ را بر عهده دارند.

وی افزود: از زحمات همه پرسنلی که در قالب‌های مختلف با شهرداری کار می‌کنند، تشکر ویژه دارم چراکه اگر همبستگی وجود نداشته باشد رضایتمندی محقق نخواهد شد.

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال، اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال علی‌رغم همه هجمه‌ها، بی‌نظیر بود و پیام واضحی داشت که با وجود همه مشکلات و سختی‌ها به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی، مردم با تشخیص اولویت‌ها و فهم شرایط در این راهپیمایی شرکت کردند.

اقراریان گفت: ما باید قدردان و خدمتگزار این مردم شریف باشیم و ان شالله بتوانیم نوکری و خدمتگزاری به مردم را به نحو شایسته انجام دهیم. کاهش فاصله جنوب و شمال تهران در هدف‌گذاری بودجه یکی از دغدغه‌های شورای ششم است باید تلاش کنیم کیفیت زندگی در جنوب تهران ارتقا یابد براین اساس نیازمند مشارکت همه دستگاه‌ها از جمله آموزش و پرورش تا نیروی انتظامی هستیم.

رئیس کمیته نظارت و حقوق شهروندی شواری شهر اسلامی تصریح کرد: در بودجه ریزی های مناطق ۲۲ گانه به مناطق جنوبی نگاه ویژه‌ای ای داریم تا بتوانیم عقب افتادگی هایی که از گذشته به وجود آمده است را به صورت عادلانه مرتفع سازیم .

در ادامه اقراریان به همراه شنگی، معاونین، شهرداران نواحی و جمعی از مدیران شهری دیدار چهره به چهره با کارکنان منطقه داشتند. اقراریان ضمن خدا قوت به کارکنان از نحوه تکریم و خدمات رسانی به شهروندان مطلع شد و گفت: خدمت به مردم را نعمت بزرگی بدانیم و در رضایتمندی شهروندان بهترین عملکرد را داشته باشم که در ادامه رضایت پرودگار را در پی خواهد داشت.

سپس اقراریان در جلسه شورای معاونین منطقه حضور پیدا کرد و پس از استماع گزارش شهردار از اقدامات انجام گرفته در سطح منطقه طی یک سال و اندی مدیریت شهری، گفت: کار جمعی برای موفقیت یک مجموعه می‌تواند بسیار موثر باشد و باید به دنبال اقدامات تحولی در منطقه باشید تا درمدت زمان محدود و مدیریت فعلی که در اختیار شماست شهروندان در آینده از عملکرد شما به نیکی و مدیر کارآمد یاد کنند.

بعد از جلسه اقراریان به همراه شنگی، معاونین، شهرداران و جمعی از مدیران شهری به بازدید از برخی از فضاهای فرهنگی و پروژه های مهم منطقه رفتند و در ابتدای این بازدید با حضور در مقبره الشهدای بوستان ابوذر ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

سپس از پروژه‌ های در دست اقدام منطقه مثل مرکز سلامت مهرگان در محله بلورسازی، زمین اسکیت مجموعه فرهنگی دارالشهدا، نهرسازی و اجرای کانیو و لکه گیری آسفالت در سطح منطقه و احداث زیر گذرهای سواره رو در مسیر خط راه آهن تهران-اهواز بازدید کردند.

بعد از آن در منزل شهید جواد مختاری حاضر شدند و با والدین این شهید والامقام دیدار و گفت و گو کردند. در این دیدار صمیمانه رئیس کمیته نظارت شورا گفت: تمام کارها و بازدیدهایی که انجام می‌شود به نیت شهدا است و ثواب این بازدیدها و پیگیری ها به نیابت از شهدا انجام می‌شود.

پس از این بازدید و به منظور ملاقات مردمی با شهروندان، اقراریان به همراه محمدامیر دهستانی معاون دادستان و جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۸ تهران، شنگی، معاونین، شهرداران نواحی، برخی از مدیران شهری در مسجد جامع ابوذر حضور پیدا کردند و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، در میز خدمت با شهروندان بی واسطه دیدار و گفت و گو کردند و در این دیدار دستوراتی جهت رفع مشکلات شهروندان صادر شد.

در پایان، اقراریان به همراه شهردار و فرمانده ناحیه حبیب بن مظاهر با جمعی از بسیجیان منطقه دیدار کردند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا