اجتماعی

ساخت و نصب سردیس شهدا پرستار در معابر شهر تهران/ پیگیر مطالبات پرستاران در حوزه‌های شهری هستیم

به گزارش ساختمان آنلاین، پس از بازدید از بخش های مختلف بیمارستان علیرضا نادعلی به همراه حمید صاحب مدیر اداره کل سلامت شهرداری تهران با امین کوهساریان رییس هیات مدیره نظام پرستاری تهران دیدار کرد؛ در ابتدا این دیدارکوهساریان ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله هیات مدیره نظام پرستاری تهران از درخواست پرستاران تهران در زمینه های مختلف از مدیریت شهری تهران سخن گفت.
علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تبریک روز و هفته پرستار از ایثار پرستاران در طول دوران کرونا تقدیر و تشکر کرد و گفت: پرستاران در دوران کرونا شجاعت و ایثار را معنی کردند و همه شاهد شجاعت کادر درمان در مقابله با بیماری منحوس کرونا بودند و در این راه کادر درمان شهدا زیادی را تقدیم کردند.
وی افزود: مدیریت شهری تهران موظف است به کادر درمان و مخصوصا پرستاران عزیز شهر تهران خدمات رسانی کند و تلاش خواهیم کرد در بخش های مختلف همکاری خوبی با پرستاران شهر تهران داشته باشیم تا مشکلات این عزیزان حل شود.
نادعلی در ادامه گفت: یکی از موضوعات مهم در شهر تهران که می تواند کمک خوبی به پرستاران باشد حضور پرستاران در رویداد های فرهنگی شهر تهران است؛ لذا برگزاری رویداد های فرهنگی برای پرستاران می تواند با کمک شهرداری تهران صورت بگیرد تا پرستاران عزیز شهر تهران به همراه خانواده در این رویدادهای فرهنگی شرکت کنند؛همچنین پیگیر راه اندازی فرهنگسرا مخصوص پرستاران در شهر تهران خواهیم بود.

سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران آماده همکاری با محوریت خدمت رسانی به پرستاران شهر تهران هستیم؛ همچنین موضوع ترافیکی اطراف بیمارستان بقیه (عج) نیز باید حل شود که نیازمند همکاری شهرداری منطقه 3 تهران نیز باید در این زمینه اقدامات لازم را به صورت کارشناسی انجام دهد.
وی در ادامه با اشاره به نام گذاری معابر شهر تهران به نام شهدا پرستار تهران اظهار کرد: موضوع نام گذاری برخی از معابر شهر تهران را به نام مبارک شهدا پرستار در شورای اسلامی شهر تهران به صورت جدی دنبال خواهم کرد.
نادعلی ادامه داد: باید به بهترین شکل از مقام پرستار در شهر تهران تکریم شود؛ لذا در همین زمینه سازمان زیباسازی شهرداری تهران را مکلف خواهیم کرد تا ساخت سردیس و یادبود شهدا پرستار و نصب این المان ها را در میادین و معابر شهر تهران را در دستور کار خود قرار دهد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان گفت: آماده همکاری بین مدیریت شهری تهران و سازمان نظام پرستاری هستیم تا بتوانیم برخی از درخواست های پرستاران شهر تهران را بنا به اولویت و ورود مدیریت شهری تهران به موضوعات حل کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا