اجتماعی

پیام تسلیت سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پی درگذشت سه هموطن

به گزارش ساختمان آنلاین:   علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پیامی که در صفحه شخصی اینستاگرام منتشر کرد درگذشت مرحومه مهسا امینی، مرحوم  حمزه حمداللهی از پاکبانان شهرداری منطقه 8 و شهادت علی سراوانی، از کادر نیروی انتظامی را تسلیت گفت.
در متن پیام آمده است:
انا لله و انا الیه راجعون
با کمال تاسف چند تسلیت که باید به چند خانواده محترم عرض نمود:
تسلیت نخست به خانواده مرحوم مهسا امینی برای از دست دادن دختر جوانشان که سخت دردناک است؛ اما البته به کرات و توسط همه عزیزان داخل و خارج، انقلابی و غیر انقلابی به آن پرداخته شد.
تسلیت دوم به خانواده مرحوم حمزه حمداللهی، پاکبان موسپید عزیزی که چند روز پیش در حین رفت و روب معابر یکی از محلات تهران با برخورد با خودرو از دنیا رفت؛ در حالی که پدر ۸ فرزند و سرپرست خانواده ای بود و با زحمت خود در این سن و سال می‌باید روزی‌آور خانواده‌اش باشد.
و تسلیت آخر به خانواده شهید علی سراوانی، جوان ۲۹ ساله که از کادر نیروی انتظامی بود و همین پریروز در استان گلستان در حین مقابله با اشرار با داشتن فرزند سه ماهه کوچکش به شهادت رسید…
از دست دادن عضوی از خانواده، برای فرزندان یا پدر و مادر و یا سایر اعضای خانواده بسیار سخت است؛ خصوصا اگر آنکه به حسب ظاهر امروز نیست، نان آور و سرپرست خانواده باشد.
کاش چشمهامان بیشتر می‌دید؛ کاش همه چیز را می‌دیدیم و کاش تنها با آدرس غرب و از دهلیز تنگ عدسی دوربین‌های آنها، چیزها برایمان معنا پیدا نمی‌کرد.

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا