چهارمین همایش ملی “معماری سازمانی” برگزار می‌شود

0

“چهارمین همایش ملی معماری سازمانی” با هدف رونمایی از رویکردها و فناوری‌های نوین و ایجاد بستر تبادل دانش و تجارب بین جامعه علاقه‌مندان معماری سازمانی به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ساختمان آنلاین: این همایش، ۲۱ آبان ۱۳۹۹ با سخنرانی مهندس باقری اصل، دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات به طور رسمی افتتاح می‌شود و کارگاه‌های آموزشی آن از تاریخ ۱۷ تا ۲۲ آبان به صورت موازی برگزار خواهد شد.

سخنرانی صاحب‌نظران داخلی و بین‌المللی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برگزاری مسابقه معماری سازمانی، ارائه مقالات منتخب و برگزاری نشست‌های تخصصی از برنامه‌های این همایش ملی است.

این دوره از همایش، به‌دلیل شرایط پاندمی کرونا به‌صورت مجازی برگزار می‌شود و از این جهت فرصتی است تا مخاطبان خارج از کشور و یا علاقه‌مندان در شهرستان‌ها بتوانند به‌راحتی در همایش شرکت کنند. در همایش امسال تعداد بیشتری سخنران از خارج کشور حضور دارند.

در چهارمین همایش ملی معماری سازمانی و در نشست صنعت بیمه که از سوی پژوهشکده بیمه برگزار می‌شود، راه‌کارهای استفاده از ظرفیت فناوری‌های نوین و معماری سازمانی در شرکت‌های بیمه مطرح خواهد شد. همچنین در نشست تخصصی وزارت نیرو، تجربیات به‌کارگیری معماری سازمانی در مجموعه وزارت نیرو مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، سه دوره پیشین این همایش به ترتیب در دانشگاه‌های شهید بهشتی، صنعتی شیراز و صنعتی شریف برگزار شده است و اطلاعات کامل برنامه‌های همایش و نحوه ثبت‌نام در وب گاه همایش به نشانی https://ncaea2020.ut.ac.ir قابل دسترس است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.