راه و شهرسازیمجله خبری

آغاز بازرسی و نظارت بر پروژه‌های ساختمانی در شهرستان پیشوا

به گزارش ساختمان آنلاین: از روابط‌عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، نوری با اشاره به لزوم همکاری و تعامل همدلانه شهرداری‌ها برای ایمن‌سازی بناها، در تشریح این خبر گفت: کارگروه نظارت و ارزیابی کیفیت ساخت‌وسازهای شهری ، در راستای مصوبه شورای فنی استان به همراه شهرداری پیشوا، از ساختمان‌های در حال احداث این شهرستان بازدید و مصالح مورداستفاده در این ساخت‌وسازها را بررسی کردند.

وی با بیان اینکه به سازندگان بناها در خصوص استفاده از مصالح استاندارد و با کیفیت تذکرات لازم داده شد، افزود: هماهنگی‌ها با شهرداری پیشوا برای اطلاع‌رسانی استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد (که فهرست به روز شده آن به همراه اعتبار آنها در آدرس isom.isiri.gov.ir/mans در دسترس عموم است) در درگاه‌های الکترونیکی و تابلو اعلانات شهرداری انجام شد؛ همچنین شهرداری پیشوا باید در خصوص اطلاع‌رسانی به مهندسین ناظر با هماهنگی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان اقدام کند.

گفتنی است، کارگروه نظارت و ارزیابی کیفیت ساخت‌وسازهای شهری شامل نمایندگانی از اداره کل استاندارد استان تهران، سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان، اداره کل راه و شهرسازی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اداره کل فنی، امور عمرانی،  حمل‌ونقل و ترافیک استانداری تهران است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا