مجله خبری

صدور ۵۶ هزار قرارداد ۵ برگی برای متقاضیان مسکن مهر

علی اصغر جاودان فر در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با یادآوری این که پس از ورود محمد اسلامی به وزارت راه و شهرسازی رویکرد این وزارتخانه نسبت به طرح ملی مسکن مهر تغییر کرده و مثبت شد، اظهار کرد: طی حدود ۶ماه اخیر شاهد تحولات مثبت در پروژه های مسکن مهر به خصوص واحدهای این طرح در پردیس بوده ایم.

وی افزود: طی مدت یاد شده شهر پردیس روزهای جدیدی را تجربه کرده است. با توجه به نگاه مثبت وزیر راه به حل معضلات و مشکلات موجود در مسکن مهر و همچنین اهتمام ویژه برای سرعت بخشیدن روند اجرایی پروژه ها با هدف تحویل هر چه سریع تر واحدها و اتمام کامل این طرح ملی در شهر جدید پردیس ، مسیر توسعه و پیشرفت را هموار شده است.

وی با اشاره به این که انتخاب واحد مسکن مهر پردیس به روزهای پایانی خود رسیده است، تصریح کرد: یکی از مشکلات شرکت عمران در گذشته بحث انتخاب واحد متقاضیان باقیمانده بود که خوشبختانه با حل آن طی ۳ ماه اخیر موفق به تعیین واحد ۳۵۰۰ متقاضی شدیم.

مدیر مسکن مهر پردیس تاکید کرد: راهی که پردیس در ۶ ماه اخیر طی کرده بی شک در طول این سال ها بی سابقه است . در این مدت موفق شده ایم سرانه صدور قراردادهای متقاضیان را به ۳۸ هزار فقره برسانیم که این عدد از شروع این امر در سال ۹۵ تا پیش از ۶ ماه قبل با لغ بر ۱۸ هزار فقره قرارداد بود. در مجموع تاکنون ۵۶ هزار قرارداد ۵ برگی مربوط ببرای متقاضیان مسکن مهر صادر شده است.

منبع:شهرخبر

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا