اجتماعیراه و شهرسازیمجله خبری

وجود ٢۵ هزار پرونده تخلف در شهرداری تهران/ ابزار لازم نظارت نهادی در اختیار شوراهای اسلامی شهرها قرار گیرد

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران رییس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در همایش همایش ملی روسای کمیسیون‌های حقوقی شوراهای اسلامی شهرها و مدیران حقوقی شهرداری‌های مراکز استان ها در مشهد اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نظام طاغوتی به نظام مردم سالاری مبتنی با دین تغییر کرد.
مهدی اقراریان افزود: هم اینک کارآمدی نظام برخواسته بر اندیشه اسلامی از مهمترین موضوعات کشور است، رضایتمندی مردم اصلی آرین مسأله ای است که با آن مواجهیم.
وی اضافه کرد: امروز نگاه محدودکننده در وظایف شوراها دیده می شود، اگر قرار است شوراها فعال باشند باید قوی و کارآمد باشند.
اقراریان افزود: ابزار لازم نظارت نهادی باید در اختیار شوراهای اسلامی شهر برای نظارت بر شهرداری ها وجود داشته باشد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: در شهرداری تهران ٢۵ هزار پرونده وجود دارد، چه اتفاقی افتاده که در شهرداری باید این تعداد پرونده تولید شود؟
وی تاکید کرد: زنجیره و فرایندها در عرصه حکمرانی باید بازبینی شود و با اصلاح هندسه حکمرانی با تمرکز بر نقش شوراهای اسلامی شهر ها زمینه خدمت شایسته تر به مردم فراهم شود.

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا