بلاگپروژه های شاخص

مجتمع تجاری اداری نیایش

مجتمع تجاری اداری نیایش

موقعیت: قزوین

نوع پروژه:تجاری اداری

مجتمع تجاری اداری نیایش قزوین در راستای کمبود فضاهای رفاهی و خدماتی در منطقه ورودی شهر قزوین و با الهام و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های معماری جهان توسط مشاورین زبده کشور و استان طراحی و هم اکنون در حال اجرا می باشد .

از مهمترین ویژگی های این مجموعه تجاری– اداری می توان به این موارد اشاره کرد :

رفت و آمد آسان – ارزان و همراه با آرامش یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های ایرانی عبور از هیولای ترافیک و رسیدن آسان به مقصد دلخواه است . مجتمع تجاری – اداری نیایش با قرار گرفتن در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قزوین این امکان را فراهم می سازد تا خانواده ها با دسترسی آسان به این مجموعه بدون آنکه در ماراتن نفسگیر ترافیک خیابانهای اصلی شهر گرفتار شوند به خرید خود پرداخته و به راحتی به منازل خود بازگردند .

گستره مناسب عرضه فاز یک این پروژه ۸۰۰۰ مترمربع و اعیاتی آن ۵۴۲۰۰ مترمربع می باشد با توجه به تامین پارکینگ بیش از نیاز تقریبا سطح بنای مفید مجتمع ۱۶۷۶۰ مترمربع می باشد یعنی به ازای هر مترمربع بنای مفید تقریبا دو مترمربع مشاعات احداث خواهد شد و در نتیجه تنوع خدمات و کالاهای ارائه شده در این مجموعه متناسب با سلیقه های مختلف خریداران محترم آن را به یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری شهر قزوین تبدیل کرده است .

تأمین مناسب پارکینگ – رستوران و بازیگاه اختصاصی کودکان تخصیص ۶۳۰ واحد پارکینگ و احداث بازیگاه و رستوران اختصاصی کودکان فضایی به یادماندنی همراه با خاطراتی خوش برای شما و فرزندان دلبندتان به ارمغان می آورد .

تسهیل شرایط سرمایه گذاری وجود پنج طرح مختلف پیش فروش واحدهای تجاری شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری در این پروژه استثنایی فراهم کرده است.

مشخصات کامل برج

مساحت زمین آن در حدود ۱۹۶۰۰ مترمربع می باشد.
ویزگیهای زمین

این زمین با عنایت به مساحت آن و پتانسیل موجود امکان استقرار کاربری های مختلف و فضاهای متنوع در آن فراهم است . از این نظر زمین طرح به لحاظ انعطاف پذیری و تامین نیازهای ساختمانی در سطح شهر قزوین تقریبا منحصر بفرد می باشد .

سه بر بودن زمین از ویزگیهای بارز آن است به ویزه آنکه بر اصلی زمین در مجاورت بلوار آیت الله خامنه ای با طول ۱۳۸ متر واقع شده است .

ویژگیهای مجتمع

* رفت و آمد آسان ارزان و همراه آرامش

این مجتمع با قرار گرفتن در بهتر ین موقعیت جغرافیایی شهر قزوین این امکان را فراهم می سازد تا خانواده ها با دسترسی آسان به این ممجموعه بدون آنکه در ماراتن نفسگیر ترافیک خیابانهای اصلی شهر گرفتار شوند به خرید خود پرداخته و به راحتی به منازل خود بازگردند .

* نوترین فناوریهای روز جهان در خدمت مردم

جدیدترین سیستم های اتوماتیک اعلان و اطفا حریق – سیستم تهویه مطبوع – چیلر و فن کوئل های سقفی – مجهز به دوربین مدار بسته و سیستم صوتی پیچینگ و ایستگاه رادیویی – پله برقی – هشت دستگاه آسانسور – سیستم آنتن مرکزی – شبکه مرکزی کامپیوتر و اینترنت پرسرعت وایرلس در کلیه مغازه ها و دفاتر تجاری

* احداث بزرگترین ساختمان پزشکان در مجاورت بیمارستان فوق تخصصی پاستور قزوین

آمادگی ایجاد بزرگترین ساختمان پزشکان با تامین حدود ۱۳۳ واحد مطب در سه طبقه

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا