اجتماعی

مسئله ضد انقلاب با مردم است نه انقلاب / جشنواره فجر امسال در مسیر انقلاب بود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به بایکوت خبری راهپیمایی روز گذشته تصریح کرد مسئله ضد انقلاب با انقلاب نیست بلکه با مردم است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، پرویز سروری، نایب رئیس شورا در یکصد و بیست و نهمین جلسه شورای ششم، ضمن ابراز خرسندی از حضور مردم در مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: تمام ضد انقلاب، تمام نظام سلطه، تمام دنیای استکبار یک طرف ایستاده و راهپیمایی را تحریف کردند و مردم ما هم یک طرف ایستادند؛ تمام کسانی که در مراسم روز گذشته در مراسم دیروز حاضر شدند، به حضور پررنگ و بی سابقه مردم در راهپیمایی اذعان دارند.
سروری در ادامه با اشاره به بایکوت این حضور در رسانه های معاند تصریح کرد: آنهایی که با تمام رسانه های دنیا با تمام دلارها و امکانات دنیا در تلاش بودند آدرس های غلط داده و خبرهای دروغ منتشر کنند، روز گذشته کیش و مات شدند؛ سکوت خبری رسانه های غربی، رسانه هایی که برای یک اتفاق بسیار کوچک در تهران و سایر شهرها را بزرگ نمایی کنند، دیروز خفه خون گرفته و هیچ خبری از این حضور پرشکوه مخابره نکردند و ظاهراً ایران در این رسانه ها نبود و این به دلیل کینه ای است که آنها نسبت به مردم ایران دارند.
وی افزود: معلوم شد آنها با مردم مخالفند، نظام و انقلاب یک موضوع است اما مشخص شد اینها مردم را نشانه گرفته اند، چرا که این مردم عاشق نظام و انقلاب هستند، هر چند که انتقادات بسیاری هم نسبت به رفتار و عملکرد برخی از مسئولان دارند.
رئیس شورا ضمن تبریک این اتفاق بزرگ به مردم بیان کرد: جا دارد از تمام کسانی که در برگزاری این راهپیمایی عزیز نقش بزرگی داشتند به ویژه شهرداری تقدیر و تشکر کنم.
سروری ادامه داد: این پیروزی را به ملت ایران تبریک گفته و امیدوارم مسئولان احساس تعهد بیشتری داشته باشند، مردم کار خود را انجام دادند و حالا نوبت مسئولان است که با کارآمدی و خدمت صادقانه، پاسخ روشنی به حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن را بدهند.
رئیس شورا در ادامه با اشاره به جشنواره فجر نیز تاکید کرد: جشنواره فجر همانطور که از نامش پیداست جشنواره فجر انقلاب است نه جشنواره فیلم، قرار است جشنواره آثاری که در هویت و مجرای ارزش های انقلاب هستند، باشد.
فیلمی که اپوزیسیون انقلاب بوده و به دنبال سیاه نمایی است و فیلم سازانی که در تلاش برای اجرای اوامر اربابان خود هستند، چرا باید در جشنواره حضور داشته باشند.
وی ادامه داد: جا دارد همین جا از مدیرانی که این. ویژه غلط را تغییر داده و جشنواره فجر را جشنواره فجر کردند، تشکر کنم، ما شاهد بودیم در این جشنواره از کسانی که با همه قدرت علیه انقلاب ما به عنوان سلبریتی اقدام کرده بودند خبری نبود و جشنواره فجر امسال قاطعانه تلاش کرده بود که در مسیری که انقلاب توقع دارد حرکت کند، امیدواریم این روش در سال های آینده هم انجام شود.
سروری در ادامه با اشاره به بارش کم سابقه برف در مناطق مختلف کشور به عنوان نعمت الهی، بیان کرد: این بارش ها لطف خداوند به کشوری بود که در معرض خشکسالی و کم آبی عمیق بود، با نزولات آسمانی نعمت بزرگی را به مردم ما هدیه کرد، جای شکرگذاری دارد.
وی افزود: از تمام کسانی که در مسیر برف روبی و بازگشایی معابر تلاش کردند، تشکر و تقدیر می کنیم، اما در چنین شرایطی با این حجم بارش، باید از راهکارهای بهتری برای خدمت رسانی به مردم استفاده کرد.

 

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا