شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب

شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب

شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب در سال ۱۳۵۹ با هدف ارایه خدمات مهندسی در زمینه مطالعات، طراحی و نظارت بر شبکه و تصفیه خانه های آب و فاضلاب شهری، روستایی، صنعتی، تحقیق و بررسی روشهای مدرن و کاربردی حفظ محیط زیست، بازیافت و استفاده مجدد از پساب تصفیه خانه های فاضلاب تاسیس گردید.

این شرکت با بهره گیری از تخصص بالغ بر ۲۰۰ نفر کارشناس در زمینه های مختلف علوم آب و فاضلاب و مجهز بودن به جدیدترین نرم افزارهای تخصصی در یک شبکه منسجم و به هم پیوسته، در زمینه طراحی شبکه ها، ایستگاههای پمپاژ، مخازن، تصفیه خانه های آب و فاضلاب، جمع آوری آبهای سطحی، نقشه برداری و نظارت بر اجرای طرحها در بیش از ۸۰ شهر بزرگ و کوچک ایران از جمله تهران، مشهد، اصفهان، کرج، اراک، زاهدان، خرم آباد، یاسوج و …. تلاش نموده است.

همچنین اهتمام به امر تحقیق و توسعه به عنوان شرط لازم برای کارایی و بهینه سازی طرح های تصفیه فاضلاب، این شرکت را بر آن داشته است که بیش از ۱۰ درصد از سود خالص خود را به انجام امور تحقیقاتی و انتشاراتی اختصاص دهد که دستاورد آن تا کنون چاپ مجله علمی – پژوهشی آب و فاضلاب از معتبرترین مجلات علمی کشور و نیز ترجمه متعدد متون تخصصی، برگزاری دوره های آموزشی، سمینارها، سمپوزیوم ها و انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.
آدرس دفتر مرکزی:
اصفهان،خیابان ۲۲ بهمن ،ضلع شمالی مجتمع اداری امیر کبیر

تلفن های تماس دفتر اصفهان:۳۲۶۵۹۰۴۲-۳ (۰۳۱) ۹۸+۳۲۶۷۴۴۷۰ (۰۳۱)

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0