امسال ۳۰ بیمارستان بزرگ در کشور ساخته می شود

امسال ۳۰ بیمارستان بزرگ در کشور ساخته می شود

امسال ۳۰ بیمارستان بزرگ در کشور ساخته می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جعفر علیزاده، شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: هم اکنون  ۱۰۰ طرح در زمینه ساخت ساختمان های عمومی و دولتی شامل سه میلیون متر مربع در سطح کشور در دست ساخت و اجرا داریم.

وی ادامه داد: طی سال ۹۵ بیش از ۳۱ بیمارستان توسط وزارت راه و شهرسازی ساخته و تحویل داده شده است و این روند حرکت بزرگ و کم نظیری در زمینه بیمارستان سازی در کشور است.

علیزاده  از ساخت ۳۰ بیمارستان بزرگ طی سال جاری در کشور خبر داد و گفت: هفته آینده میزان اعتبار لازم جهت ساخت این بیمارستانها مشخص خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای سال ۹۶ نیز هدف گذاری  ساخت بیش از ۳۰ بیمارستان جدید با حدود بیش از ۵ هزار تخت را در دست اقدام داریم که این ناشی از نگاه ارزشمند دولت به مقوله ارتقای سلامت است و تامین فضای درمانی است این دیدگاه موجب شده تا توجه ویژه‌ای به بیمارستان سازی صورت گیرد.

علیزاده  افزود: کارهای بی نظیری در تاریخ بیمارستان سازی کشور  در حال انجام گرفتن است و حدود ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه صرف ساخت بیمارستان در سال ۹۵ بوده است.

وی با بیان اینکه برنامه اولیه تکمیل شده است و بیش از ۳۰ بیمارستان بزرگ نیز به نتیجه خواهیم رسید،ادامه داد: برای سال ۹۶ در حال برنامه‌ریزی هستیم تا هفته آینده میزان اعتبار را برای ساخت بیمارستان‌ها برآورد خواهد شد.

خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه شما

ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ورود به حساب کاربری

Compare items
  • Total (0)
Compare
0