آپارتمان‌های نوساز شرق تهران چند؟

0

محله های شرقی تهران از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های پایتخت می باشند. مسکن در شرق تهران نسبت به مناطق شمالی و غربی قیمتی متعادل‌تر دارد. در این گزارش خانه‌های نوساز این منطقه را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

به گزارش ساختمان آنلاین: شرق تهران بر اساس نوع مدرن خیابان‌بندی پایه‌سازی و ساخته شده است. تهران‌نو هم از همین نظم هندسی بهره برده و از جایی که دسترسی مناسب به حمل و نقل عمومی‌ دارد، این منطقه مورد توجه اکثریت خریداران خانه قرار گرفته است.

خانه‌ای نوساز در تهران‌نو که ۷۹ متر و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان دارد. همچنین واحدی ۵۹ متری در همین منطقه که نوساز باشد و ۱ خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی نوساز در نیروهوایی با متراژ ۱۶۷ متر و ۳ اتاق خواب، در روز های گذشته با مبلغی معادل ۹ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

برای خرید خانه‌ای ۱۲۷ متری در تهرانپارس‌شرقی که نوساز باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان احتیاج دارید.

برای خرید واحدی در مجیدیه که نوساز باشد و متراژی معادل ۵۹ متر و ۱ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی نوساز در نارمک که متراژ آن ۱۱۷ متر باشد و ۱ خواب نیز داشته باشد، در روزهای اخیر به ارزشی معادل ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحدی ۱۰۷ متری در پیروزی که نوساز باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب : https://sakhtemanonline.com/?p=102973

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.