اجتماعی

مکان یابی ۳۵۲ نقطه در محلات برای اجرای کارهای فرهنگی

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از تمرکز برای مکان یابی ۳۵۲ نقطه در محلات برای اجرای کارهای فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ساختمان آنلاین، زیبایی نژاد مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران ظهر امروز در نشست خبری که به منظور تشریح ویژه برنامه‌های دهه فجر شهرداری تهران برگزار شد، گفت: ستاد بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب در شهرداری تهران شکل گرفت و مجموعه‌های مختلف شهرداری تهران در این ستاد عضو هستند که با محوریت جشن خانواده بزرگ ایران این برنامه‌ها تدوین شد تا جشن دهه فجر به خوبی برگزار شود.

 

وی با بیان اینکه شهرداری زیرساخت‌های خوبی دارد که می‌تواند در اختیار نهادهای مختلف قرار دهد، افزود: ویژه برنامه‌هایی را برای ایام دهه فجر یعنی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن داریم که در ۱۱۰ نقطه محوری در محلات طراحی شده است که با همکاری بسیج، سازمان تبلیغات، موکب داران و … در محلات شکل می‌گیرد.

 

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به تاکید شهردار تهران بر محله محوری گفت: تا کنون ۱۱۰ نقطه در سطح شهر تهران شناسایی شده است اما در نظر داریم که در سال‌های آینده با برنامه ریزی‌های انجام شده این نقاط را به ۳۵۲ نقطه برسانیم که میادین شاخص در مناطق و محلات مشخص شده است.

 

وی با اشاره به راه اندازی کاروان سرود پرچم افتخار، اظهار کرد: همچنین برنامه‌ها با محوریت خانواده خواهد بود و در شب ۲۲ بهمن نیز در اکثر نقاط شهر تهران نورافشانی خواهد شد و همچنین کاروان روایت فجر را خواهیم داشت و استیج برنامه‌ای شاد تحت عنوان جشن خانواده بزرگ ایرانی را اجرا خواهیم کرد و در روز ۲۲ بهمن نیز برنامه ریزی کرده‌ایم تا با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پنج پهنه خاص در تهران تعیین شده تا به صورت متمرکز در این پهنه‌ها برنامه اجرا شود که پهنه سرگرمی، ورزش، کارآفرینی، هنری و سلامت و جهاد و مقاومت پهنه‌های فوق الذکر هستند.

 

سیفی دبیر جشنواره‌های شهر تهران نیز در توضیح جشنواره آرمان گفت: جشنواره آرمان با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در قالب ۵۲ موضوع با ۱۰ عنوان و سرفصل اصلی از جمله موضوعات علمی، ورزش، رسانه، قرآن و … فعال شده و اولین جشنواره نیز جام بازی‌های الکترونیک است که تا ۱۸ بهمن فرآیند ثبت نام آن ادامه دارد و از ۲۲ بهمن نیز جام بازی‌ها آغاز می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا