اجتماعی

پایتخت نشینان در انتظار افتتاح پروژه‌های بزرگ عمرانی هستند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم تکمیل و بهره‌برداری هر چه سریعتر پروژه شهید بروجردی و یادگار امام تأکید کرد و در عین حال گفت مردم درباره افتتاح پروژه های بزرگ عمرانی از ما پرس و جو می کنند

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ساختمان آنلاین، مهدی چمران در آئین افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید آوینی و دسترسی بزرگراه شهید نجفی رستگار به امام علی گفت: مدتی است ساختن پل، بزرگراه، رمپ و لوپ و دسترسی‌ها در تهران تعطیل شده بود. در حالیکه ذائقه شهروندان به افتتاح‌های پروژه‌های بزرگ عادت کرده بود. لذا گلایه‌های آنها را در این خصوص می‌شنیدیم.

وی افزود: پروژه شهید بروجردی با توجه به وجود معارضین با مشکلاتی مواجه شده که امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم. همچنین پروژه انتهای یادگار امام که روی آن تاکید بسیاری است امیدواریم هر چه زودتر پایان بپذیرد. انتظار ما این است که با عملیات جهادی هر چه زودتر این پروژه‌ها به نتیجه برسد و شاهد بازگشایی آنها باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه لازمه انقلابی بودن انجام کار انقلابی و درست انجام دادن کارهاست، افزود: قطعا کار انقلابی می‌تواند برای مردم و کشور سرمایه باشد و نقطه قدرت و آسایش باشد.

مهدی چمران همچنین در پایان این مراسم در جمع خبرنگاران نیز گفت: امروز عید است و عیدی نیز در این منطقه به دلیل افتتاح دو پروژه که سهولت دسترسی‌ها را برای مردم فراهم می‌کند را شاهد هستیم. امیدواریم نظیر این پروژه‌ها که دسترسی‌های مردم را کوتاه می‌کند در تهران هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

به گفته وی، قطعا افتتاح چنین پروژه‌هایی می‌تواند ۷۰۰ کیلومتر در مجموع راه مردم را کوتاه کند و از خطرات نیز بکاهد.معاونت عمرانی شهرداری تهران موضوع کاهش خطرات و تسهیل دسترسی مردم را دنبال می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا