اجتماعی

نصب استیکر با مضامین ایمنی و آموزش حمل و نقل و ترافیک در منطقه ۱۷

مرتضوی گفت: همزمان با آغاز طرح بهاران خدمت و در آستانه سال جدید اداره حمل و نقل عمومی منطقه نسبت به طراحی، چاپ و نصب استیکر های آموزشی با مضامین ایمنی و حمل و نقل عمومی اقدام کرد.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، محمدامین مرتضوی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه، گفت: همزمان با آغاز طرح بهاران خدمت و در آستانه سال جدید اداره حمل و نقل عمومی منطقه با هماهنگی اداره کل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران، نسبت به طراحی ، چاپ و نصب استیکر های آموزشی با مضامین ایمنی و حمل و نقل عمومی بر روی شیشه های سرپناه ایستگاه های اتوبوس اقدام کرد.

وی افزود: این کار برای اولین بار در سطح مناطق ۲۲ گانه جهت افزایش آگاهی شهروندان نسبت به قوانین راهنمایی رانندگی، آموزش ایمنی در عبور و مرور، همچنین تشویق به استفاده از دوچرخه و حمل و نقل عمومی انجام شده است.

مرتضوی تصریح کرد: با استفاده بیشتر از حمل و نقل عمومی، ضمن کاهش ترافیک و آلودگی هوا به زیبا شدن شهرمان کمک خواهیم کرد. همچنین نصب این استیکرها به افزایش آگاهی شهروندان به قوانین راهنمایی رانندگی به خصوص کودکان و نوجوان ها کمک خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا