اجتماعی

سروری رئیس ماند، دبیری نایب رئیس شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی ساختمان آنلاین، صبح روز پنجشنبه ۲۴ آذرماه، دوازدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها با دستور کار انتخاب هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها برای سال دوم از دوره ششم برگزار شد.

بر اساس این انتخابات پرویز سروری نماینده استان تهران با ۴۱ رای از ۷۵ رای برای دومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها انتخاب شد.

همچنین شهرام دبیری نماینده استان آذربایجان شرقی با ۷۴ رای از ۷۵ رای در جایگاه نایب رئیسی این شورا قرار گرفت.

در انتخابات سخنگو از میان ۳ نامزد، ایرج سلیمان زاده نماینده استان آذربایجان غربی با ۲۸ رای به عنوان سخنگوی شورای عالی استان‌ها انتخاب شد.

در ادامه انتخابات هیئت رئیسه برای تصدی پست ۶ منشی هیئت رئیسه از بین ۱۴ نامزد علی شکفته نماینده استان خراسان رضوی با ۴۶ رای، حسن رمضانی نماینده استان بوشهر با ۴۰ رای، محمد شاکری نماینده استان مرکزی با ۳۸ رای در دور اول انتخاب شدند.

در دور دوم رای گیری نیز یوسف مغروری نماینده استان خراسان شمالی با ۳۲ رای، محمد حسن ملک رئیسی نماینده استان سیستان و بلوچستان با ۳۰ رای و عارف محمدخانی نماینده استان کردستان با ۲۹ رای انتخاب شدند.

براساس قانون منتخب اول با بیشترین رای به عنوان منشی اول هیئت رئیسه محسوب می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا