اجتماعی

توافق با ۸ کشور دنیا برای واردات فناوری‌های نوین ساخت

مشاور وزیر راه و شهرسازی با اعلام مشارکت کم بانک‌ها در ارایه تسهیلات نهضت ملی مسکن از سود بالای تسهیلات انتقاد کرد و از توافق با ۸ کشور برای ورود تکنولوژی ساخت به کشور خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین، حسن تیزمغز مشاور وزیر راه و شهرسازی در جریان برگزاری همایش انبوه‌سازان و سازندگان با رویکرد مقررات ملی که با حضور تعدادی زیادی از مهندسان و انبوه سازان و سازندگان و مسولان دولتی و خصوصی برگزار شد از آمادگی برای بازسازی غزه و عمران منطقه خبر داد.

مشاور وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد با کمک بخش خصوصی ۴ میلیون واحد مسکونی بسازد بر همراهی بخش خصوصی با ایجاد مشوق های مناسب تاکید کرد.

تیزمغز تصریح کرد: در دولت سیزدهم تلاش کردیم تا تکنولوژی جدید را وارد ساخت و ساز کنیم. در کنار بهره‌مندی از تکنولوژی نوین ساخت از نیروی انسانی داخل کشور بهره گرفته خواهد شد.

وی از توافق با ۸ کشور خارجی برای ورود تکنولوژی نوین ساخت به کشور خبر داد و گفت: در برنامه است تا چندین کارخانه پیش‌ساخته راه‌اندازی کنیم و در این کارخانجات از نیروی داخل استفاده خواهد شد.

وی همکاری بانک‌ها با طرح نهضت ملی مسکن نامناسب عنوان کرد.

تیزمغز ضمن انتقاد از سود بالای تسهیلات نهضت ملی مسکن بر کاهش این سود برای مشارکت مردم و تامین نیاز واقعی متقاضیان مسکن تاکید کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا