اجتماعی

حذف صفحه مداح انقلابی در فضای مجازی بخشی از ترور رسانه‌ای است/ دشمن تصمیم می‌گیرد چه محتوای اجازه انتشار داشته باشد

به گزارش ساختمان آنلاین: در هشتاد و چهارمین جلسه شورا، پرویز سروری ضمن تسلیت شهادت سالار شهیدان و یاران با وفای ایشان، از مردم تهران برای برگزاری شکوهمند مراسم عزاداری سپاسگزاری کرد.
نائب رئیس شورا ضمن تبریک روز خبرنگاران اظهار داشت: از خبرنگاران عزیز که با تلاش شبانه روزی خود بار سنگین اطلاع رسانی و انتقال مطالبات مردم از دولت و شهرداری و شورا و انتقال نقاط قوت نظام و انقلاب و نقاط منفی مسئولین به مردم را بر دوش دارند، تشکر می کنم.
او با اشاره به حذف رسانه ای صفحه میثم مطیعی در اینستاگرام اظهار داشت: در این چندروز یک مداح ولایتمدار نوحه ای انقلابی در انسجام ملی و انقلابی مردم ایران خواند و مورد حذف رسانه ای قرار گرفت.
سروری ادامه داد: طبیعیست وقتی فضای مجازی خود را به دشمن می سپاریم، اجازه می دهیم که او به ما بگوید چه بگوییم و چه ببینیم. یک مداح انقلابی با بیش از یک میلیون فالوور چون از اصول و ارزش های خود دفاع کرده مورد حذف رسانه ای قرار گرفته است. این ترور رسانه ای است! یعنی دشمن مدیریت می کند که ما چه پیامی بدهیم و چه پیامی ندهیم.
نائب رئیس شورا در همین راستا ادامه داد: محبوب دل ملت ایران، حاج قاسم سلیمانی را پس از ترور جسمانی، ترور رسانه ای می کنند و کسی نمی تواند عکسی از ایشان منتشر کند چراکه مورد حذف قرار می گیرد و هر روز دایره این حذف وسیع تر می شود.
او در پایان تشریح کرد: وقتی قدرت نداریم که یک فضای ملی برای تحرکات رسانه ای خود ایجاد کنیم، باید بپذریم که این اتفاقات هر روز بیشتر خواهد شد و من آن روزی را می بینم که اگر مدیریت نکنیم، کلمات اسلام و انقلاب هم از حذفیات باشند و این نکته خطرناکی است و ما ضمن تقدیر و تشکر از میثم مطیحی مداح عزیز، این هشدار را به مسئولان و ملت ایران می گوییم که اگر چاره ای برای این موضوع پیدا نکنند، باید فردایی غم بار داشته باشیم و اساس اصول و ارزش های انقلاب و اسلام را از مدار توجه خود خارج کنیم..
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا